3 września b.r. oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/19. Uroczystość inauguracyjna rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w kościele Błogosławionego Honorata w intencji uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Następnie, podczas części oficjalnej z udziałem młodzieży, rodziców i grona pedagogicznego wysłuchaliśmy przemówienia dyrektora szkoły, pana Ireneusza Długołęckiego, który szczególnie gorąco powitał uczniów klas pierwszych i wyraził wielką radość ze wspólnego spotkania. Podkreślił również ich znaczący wpływ w podtrzymywaniu wielopokoleniowej tradycji szkoły. Ostatnim i tradycyjnym elementem uroczystości były spotkania w salach lekcyjnych uczniów z nauczycielami, którzy zapoznali wychowanków z aktualnym planem zajęć i z ogólnymi zasadami życia szkolnego

 

Zdjęcia: Zuzanna Jankowska, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

 

LINK DO CAŁEJ GALERII