dsc6492Z końcem kwietnia zakończyły się rozgrywki I etapu Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego 2015.

W lidze wzięło udział 40 zawodników reprezentujących 14 zespołów. Zespoły grały systemem ligowym tj. każdy z każdym. Łącznie odbyło się 91 meczów, w ramach których rozegrano 455 pojedynków, z czego 364 to gry singlowe a 91 deblowe.

 

Zwycięzcami okazali się chłopcy zespołu ,,Skillsy” tj. Jakub Maliszewski (1h) i Marcin Myć (1k). Drugie miejsce wywalczyła drużyna ,,Wuefistów” w składzie: Mirosław Sobczak, Michał Aleksandrowicz i Marek Zagajski. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna ,,Meteor” reprezentowana przez: Patrycję Antyborzec (2s), Kamilę Olichwirowicz (2k) i Maćka Żuka (2s).

Zawodnicy ww. drużyn z rąk Pani Dyrektor Marty Stańczuk otrzymali puchary. Wszystkim uczestnikom rozdano pamiątkowe dyplomy. Nagrodzono także najlepszych ośmiu ping-pongistów rankingu indywidualnego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach i już teraz zapraszamy do udziału w II etapie, który rozpocznie się po 20 września 2015r.

Wszystkie informacje o lidze znajdują się na stronie: zsz1.edu.pl/uks.

Organizatorem rozgrywek był Uczniowski Klub Sportowy ,,Ekonomik” działający przy naszej szkole.

Rozgrywki były współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Biała Podlaska.

Zdjęcia zostały wykonane przez koło fotograficzne.