EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

• Kierunki 2019
  • fryzjer
  • programista
  • rachmistrz

Galeria zdjęć

Tematem przewodnim kampanii jest problem szeroko rozumianej NIETOLERANCJI, która obejmuje coraz większe kręgi ludzi w różnym wieku.
Młodzież biorąca udział w projekcie postanowiła ukazać akurat ten problem ponieważ jej zdaniem wiele osób będących na swój sposób „innych" po prostu milczy, mimo że jest dyskryminowana na różnych płaszczyznach swojego życia bojąc się głośno o tym mówić z różnych powodów.
Kampania ma zachęcić do większej śmiałości w walce o swoje prawa, do głośnego wyrażania siebie, swoich poglądów, przekonań bez obawy, że zostanie się wyśmianym np., tylko dlatego, że ma się inny kolor skóry, czy jest się innego wyznania, albo po prostu jest się starszym człowiekiem, który myśli inaczej niż młodsze pokolenie.
Nakręcenie materiału filmowego oraz jego prezentacja na forum szkoły jest jednym z kilku elementów jakie przewidziane zostały w ramach całej kampanii .
Na początku grudnia ruszyły warsztaty poruszające kwestię praw człowieka. Obejmą one do połowy stycznia przyszłego roku wybrane klasy z wszystkich typów szkół jakie są w naszej placówce[liceum, gimnazjum i technikum].
A dla tych, którym ciężko jest się rozstać na dłużej ze swoim komputerem, Internetem oraz tych zmęczonych wykładami przeprowadzanymi w tradycyjny sposób w miesiącu lutym przewidziane zostały zajęć metodą e-learningu. Może wziąć w nich udział każdy komu nie jest obojętna tematyka obrony praw ludzi. Już teraz zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa - osobą odpowiedzialną za tworzenie listy szkoleniowej metodą e-learningu jest Daniel Kuczewski z klasy 3 Tb.

na rok szkolny 2024/2025

oferta logo