foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

EKONOMIK ZAPRASZA!!! Zapoznaj się z naszą ofertą!

 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • Kierunki 2019
 • fryzjer
 • programista
 • rachmistrz

dscn0375Trwają zdjęcia do reportażu „Rozejrzyj się dookoła siebie" który jest częścią projektu „Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie" " w ramach Funduszu dla Organizacji
Pozarządowych komponent „Demokracja i społeczeństwo obywatelskie", realizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła"

Galeria zdjęć

Praca wymaga od aktorów i realizującego coraz większej cierpliwości, poświęcenia i zaangażowania. Zmieniają się bowiem plenery i aktorzy, którzy są w różnym wieku i mają zupełnie odmienne spojrzenie na pracę w obecności kamery. Zmieniają się również nastroje gwiazd filmowych, Smile które są nieodłącznym elementem na planie każdego filmu. Podczas realizacji kolejnych ujęć pojawiają się momenty zwątpienia - czy aby na pewno to ja powinienem/nam grać, przemyśleń - czy aby ta scena została zagrana tak jak tego ode mnie się oczekuje, ale i radości gdy kończy się dzień a na planie panuje wielkie zadowolenie z wykonanej właśnie pracy, którą wspólnie można już na spokojnie obejrzeć na ekranie TV. Mimo wielkich emocji i stresu jakie pociąga za sobą każdy dzień spędzony przed kamerą wszyscy zgodnie podkreślają, że wraz z kolejnymi ujęciami pracuje się coraz lepiej i jest to niezapomniane przeżycie. I nie ważne ile czasem trudu trzeba włożyć by uzyskać oczekiwany rezultat.

Nasz trud został doceniony przez społeczność lokalną i uwieczniony artykułem w lokalnej prasie...

skan_ze_slowa

Szukaj

Rekrutacja

na rok szkolny 2022/2023

baner oferta

e edukacja l

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Film promujący ZSZ nr 1

Wirtualny spacer

wirtual