jdbl baner4 grudnia 2013 roku Pani dyr. Marta Borys, Katarzyna Stelmaszuk i Monika Romanowska wraz z młodzieżą uczącą się w klasach: 2Ta i 2Th wzięli udział w konferencji podsumowującej efekty wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. „Wejdź na wyższy poziom”.

Podsumowania realizacji Programu POKL 2007- 2013 – dokonał p. Rafał Sobiech – Zastępca Dyrektora Departamentu EFS UM WL

Głównym punktem programu była prezentacja Dobrych Praktyk z regionu: projekt -„Jestem dobry, będę lepszy” realizowany przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej.

Prezentację przedstawiła p. Katarzyna Stelmaszuk- koordynator projektu „Jestem dobry, będę lepszy”. W prezentacji wzięli udział uczniowie klasy 4Tk- Anna Stelmaszuk oraz Michał Pietruczuk, którzy byli uczestnikami projektu. Wyrazili swoje opinie na temat realizowanych przedsięwzięć w ramach projektu                           „Jestem dobry, będę lepszy”

Atrakcją spotkania był Turniej Mind Ball, w którym zwycięzca Damian Grzelak, uczeń klasy 2Th otrzymał nagrodę w postaci tabletu.

Na zakończenie wszyscy z przyjemnością wysłuchali koncertu Andrzeja Makaryczewa -wirtuoza gitary.