dsc 1575Dnia 25 kwietnia w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Absolwenci zostali pożegnani przez Panią Dyrektor Szkoły Martę Borys, przewodniczącego Rady Rodziców p. Sławomira Palucha, grono pedagogiczne oraz młodszych kolegów i koleżanki. Najlepsi abiturienci odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i dyplomy z rąk Pani Dyrektor.

Maturzyści, wręczając kwiaty, podziękowali Dyrekcji Szkoły oraz całemu gronu pedagogicznemu za trud włożony w ich edukację, a następnie usłyszeli życzenia powodzenia we wszystkich dziedzinach życia. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie klas maturalnych udali się wraz z wychowawcami do sal, gdzie po raz ostatni spotkali się w swoim gronie. Pożegnanie było dużym przeżyciem dla uczniów, gdyż był to ich ostatni dzień w murach tej szkoły. Szkoły, w której każdy z nich pozostawił kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, radość sukcesów i gorycz porażek. Wszystkim abiturientom życzymy: pomyślności na egzaminach maturalnych i zawodowych, powodzenia i wytrwałości w życiu prywatnym, pogody ducha, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów.