dsc08004 1024x768Młodzież naszej szkoły zebrała 1200 kilogramów makulatury w ramach ekologicznej akcji „Makulatura na drzewo”! Otrzymaliśmy 240 sadzonek drzew liściastych takich jak dęby, klony, lipy oraz brzozy.

Kiedy transport szkolny wjechał na bialski Plac Wolności nasi uczniowie rozładowywali, rozładowywali, rozładowywali….., a potem było ważenie, ważenie i ważenie….., no i wreszcie odebraliśmy nasze drzewka!

Sadzonki podarowaliśmy na rzecz Schroniska Dla Zwierząt Azyl w Białej Podlaskiej, gdzie zostały posadzone tak aby w przyszłości każdy psiak mógł liczyć na trochę cienia, w którym się schroni przed palącym słońcem.

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za tak duże zaangażowanie się w problem recyklingu i liczymy na Was w kolejnych akcjach!