dsc 2948Dnia 8 VI b.r. odbyły się szkolne wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz reprezentanta młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami.

Frekwencja wyborcza wyniosła 47,02 % uczniów uprawnionych do głosowania. W wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oddano 22 (5%), a na reprezentanta młodzieży ds. mediacji 9 (2%) nieważnych głosów.

Na stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego kandydowało 6 osób. Poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

1. Ludwinowska Katarzyna, kl. 3 Ta – 29%
  2. Kicińska Agnieszka, kl. 2 Tm – 24%
  3. Chmiel Karol, kl. 2 Ts – 13%
  4. Mikołajczuk Marlena, 2 Tl – 12%
  5. Skubisz Natalia, 2 Tb – 8%
  6. Saczuk Martyna, kl. 2 Td – 7%

Na stanowisko reprezentanta młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami kandydowało również  6 osób. Poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

1. Ludwinowska Katarzyna, kl. 3 Ta – 34%
  2. Darecka Honorata, kl. 3 Tk – 16%
  3. Bagłaj Katarzyna, kl. 3 Ti – 15%
  4. Rydel Anna, kl. 3 Td – 14%
  5. Siawluk Dorota, 3 Td – 10%
  6. Kamińska Martyna, 3 Tb – 8%

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Katarzyna Ludwinowska z klasy 3 Ta. Uczennica wygrała również wybory na reprezentanta młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami, ale zrezygnowała z funkcji na rzecz kandydatki z drugą lokatą.

Reprezentantką młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu miedzy uczniami została Honorata Darecka z klasy 3 Tk.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne