dsc1384cTuż przed zakończeniem roku szkolnego odbyła się w Urzędzie Miasta Biała Podlaska uroczystość rozdania Złotych i Diamentowych Piór – nagród prezydenta miasta dla najzdolniejszych uczniów bialskich szkół publicznych i niepublicznych. Wśród osób wyróżnionych podczas uroczystości nie zabrakło również uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Nagrody ufundowane przez prezydenta zostały wręczone następującym osobom:

Marcie Jaśkiewicz z klasy IIIb

Aleksandrze Szymańskiej z klasy IIIa

Damianowi Szandeckiemu z klasy IIi

Małgorzacie Lange z klasy IVa

Warunkiem otrzymania wyróżnienia była przede wszystkim wysoka średnia ocen, a także inne dodatkowe osiągnięcia w dziedzinie edukacji, kultury i sportu. Pan Henryk Grodecki, Naczelnik Wydziału Edukacji, wyczytując nazwiska osób wyróżnionych, przypomniał osiągnięcia i zasługi każdego ucznia. Rolę i wkład rodziców w sukcesy młodzieży w swoim przemówieniu podkreślił pan prezydent Dariusz Stefaniuk. Najzdolniejszych uczniów naszej szkoły, podczas gali wręczenia Złotych Piór, z nieukrywaną dumą wspierał pan dyrektor Ireneusz Długołęcki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości rozdania nagród.

Zdjęcia: Wiesław Kamecki