dsc 4244W dniu 23 października w auli naszej szkoły odbyło się pierwsze od wielu lat spotkanie emerytowanych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Okazją do wspólnego wieczoru były wspomnienia poprzedzające Zaduszki.  Tłem imprezy było przypomnienie początków istnienia szkoły, wspomnienia ludzi i sytuacji, które zapadły w pamięć i stanowią naszą historię. W spotkaniu wzięła udział młodzież, która przygotowała część artystyczną w ciepłym i klimatycznym nastroju.

Zaproszeni goście nie kryli wzruszenia, ale jednocześnie dumy, że ich wieloletnia praca przekłada się na obraz dzisiejszej szkoły.

Emerytowanych nauczycieli i pracowników powitała obecna dyrekcja oraz dawni wychowankowie. Inicjatorami spotkania były Pani Bożena Czyżewska –Kasjaniuk i Pani Iwona Zawadzka.

Zdjęcia: Daniel Biernacki, Szkolne Koło Fotograficzne "Kadr"