mpwmW lutym br. informowaliśmy o osiągnięciach naszych uczniów w konkursie plastycznym ,,Moja Przygoda w Muzeum", organizowanym przez Muzeum Południowego Podlasia. Prace nagrodzonych uczniów przeszły do kolejnego - międzynarodowego etapu tego konkursu.
Na finał XXXVII edycji Konkursu do Torunia przysłanych zostało 1814 prac, m.in. z Chin, Argentyny, Brazylii, Łotwy, Serbii, Turcji. Najciekawsze propozycje młodych artystów zostały pokazane na wystawie, która jest czynna w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu. Na wystawę pokonkursową zakwalifikowane zostały też prace 3 naszych uczennic:
  Łucji Kossowskiej- kl. IV Tk
  Agnieszki Klujewskiej - kl. IIITb
  Pauliny Włoszek  - kl. IIITb
Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy.
Wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tego Międzynarodowego Konkursu. Prace plastyczne wykonane dowolną techniką o tematyce inspirowanej wizytą w muzeum można składać do 20 XII 2015 r. do p. W.Migasiuk.