1430 stycznia w auli naszej szkoły zgromadzili się uczniowie klas czwartych, by uczcić pozostałe do matury 100 dni. Na uroczystość studniówkową przybyli zaproszeni goście: z-ca Prezydenta Miasta Michał Litwiniuk z żoną, dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych nr 1,  przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego Studniówki,  a także grono pedagogiczne na czele  z wychowawcami klas maturalnych. Po pierwszym tańcu, jakim był tradycyjnie polonez, oficjalnego rozpoczęcia balu dokonał pan dyrektor Ireneusz Długołęcki, życząc wszystkim nie tylko udanej zabawy do białego rana, ale przede wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Po oficjalniej części do wspólnej zabawy zaprosił wodzirej, który sprawił, że na twarzach wszystkich gościł uśmiech, a parkiet po brzegi był wypełniony tańczącymi parami. Zaskoczeniem dla uczestników balu był przygotowany przez rodziców występ „Maryli Rodowicz”, która razem z młodzieżą zaśpiewała największe swoje hity takie jak: Wsiąść do pociągu byle jakiego, czy Małgośka.

Fotogaleria: Wiesław Kamecki, Szkolne Koło Fotograficzne KADR