Dnia 27 listopada 2009 roku w Naszej Szkole odbyła się wystawka gastronomiczna pt:" jak zwalczać jesienną chandrę" Celem tej wystawki było wskazanie młodzieży właściwej drogi w przeciwdziałaniu jesiennej apatii, oraz promocja zdrowego stylu życia

Galeria zdjęć

Nasza młodzież miała okazje spróbować pysznych ciastek i ciasteczek nasyconych prozdrowotnymi bakaliami, podziwiać wspaniałe dekoracje oraz mogła dowiedzieć się w jaki naturalny sposób mogą wzbogacić swój organizm w cenne witaminy i składniki mineralne, które wpływają na poprawę nastroju i wspomagają koncentrację oraz wspomagają własciwą przemianę materii.
Za przygotowanie wystawki gastronomicznej odpowiedzialne były nauczycielki przedmiotów gastronomicznych :Agnieszka Sęczyk, Iwona Zawadzka, Anna Przywuska, Wioleta Szwaj, Krystyna Tarkowska wraz z młodzieżą klas gastronomicznych, a wspaniałą dekorację przygotowała pani pedagog szkolna: Bożena Kasjaniuk- Czyżewska.