konkurs kraje asDnia 08.04.2016 r. uczniowie z klasy 1 h i 2 i z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 wzięli udział w 5 edycji BIALSKIEGO KONKURSU WIEDZY O KULTURZE I HISTORII KRAJÓW ANGLOSASKICH zorganizowanego przez INSTYTUT NEOFILOLOGII w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Po konkursie uczniowie mieli okazję poczuć się jak studenci filologii angielskiej, ponieważ uczestniczyli w bardzo ciekawych warsztatach prowadzonych przez wykładowców PSW w języku angielskim. Zajęcia dotyczyły min. kultury Wielkiej Brytanii i USA, tłumaczeń, oraz poprawnej wymowy.

Serdeczne podziękowania i gratulacje wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie, a w szczególności Karolowi Poświatowskiemu, uczniowi klasy 2 i za zdobyte wyróżnienie.