dsc0968322 kwietnia 2016 roku świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ HUMANISTYCZNY. Jedną z atrakcji było spotkanie z panią DOROTĄ DZIURDĄ  pracownikiem BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ w BIAŁEJ PODLASKIEJ. Prelegentka zaprezentowała słuchaczom temat: „ FANTASTYKA – NOWE ŚWIATY W LITERATURZE ”.

Ten dzień był także okazją  do wręczenia nagród laureatom konkursów - polonistycznego i plastycznego.

W konkursie plastycznym „ POLSCY LAUREACI LITERACKIEJ NAGRODY NOBLA” zorganizowanym przez bibliotekę szkolną wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:

I miejsce - OLIWIA JEZIERSKA z  kl IL oraz KAMIL CHYZIAK z KL IIL

II miejsce - KONDRAD TREJDA  z KL III H

III miejsce - ANDŻELIKA SAŁAMACHA z kl III K.

Natomiast w konkursie językowym, w którym wzięli udział uczniowie klas pierwszych wyróżnione zostały cztery osoby. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

I miejsce –    Lidia Matejczuk, kl. 1Ta

II miejsce –  Dominika Lesiuk, kl. 1Tk

III miejsce – Kinga Chalimoniuk, kl. 1Tk

Sebastian Semeniuk, kl. 1Tm

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w tegorocznych zmaganiach konkursowych i zapraszamy do uczestnictwa w następnych edycjach.