Logowanie

Szukaj

 "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku"

     Samorząd Uczniowski dziękuje Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu za cierpliwe i wyrozumiałe przekazywanie wiedzy oraz mądrości życiowej. Dziekujemy za ostrzeganie przed błędami i pomyłkami, za słowa otuchy i wsparcia, za nazywanie rzezczy po imieniu, nawet jeżeli były to słowa gorzkie i bolesne do przyjęcia.

Jesteśmy wdzięczni za trud, opiekę i motywację do nauki, za wychowanie. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie do najpiękniejszych zadań. Wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji i umiejętności, ale także rzetelnej postawy moralnej i wielu najlepszych przymiotów charakteru. 

I za to wszystko chcemy dziś podziękować.

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu

oraz pracownikom administracji

miłego wakacyjnego wypoczynku

życzą

uczniowie - Samorząd Uczniowski