foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

 "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku"

     Samorząd Uczniowski dziękuje Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu za cierpliwe i wyrozumiałe przekazywanie wiedzy oraz mądrości życiowej. Dziekujemy za ostrzeganie przed błędami i pomyłkami, za słowa otuchy i wsparcia, za nazywanie rzezczy po imieniu, nawet jeżeli były to słowa gorzkie i bolesne do przyjęcia.

Jesteśmy wdzięczni za trud, opiekę i motywację do nauki, za wychowanie. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie do najpiękniejszych zadań. Wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji i umiejętności, ale także rzetelnej postawy moralnej i wielu najlepszych przymiotów charakteru. 

I za to wszystko chcemy dziś podziękować.

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu

oraz pracownikom administracji

miłego wakacyjnego wypoczynku

życzą

uczniowie - Samorząd Uczniowski

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie