101 września 2016 r. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Wypoczęci, uśmiechnięci, pełni zapału do nauki, wiary w siebie wróciliśmy do szkoły, by realizować swoje marzenia i pasje.

Po serdecznym powitaniu przybyłych na uroczystość gości, Pan dyrektor szkoły Ireneusz Długołęcki szczególnie ciepłe słowa skierował do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Podkreślił, że każdy z nich wpisuje się w historię miejsca, w którym będzie nie tylko rozwijał swoje talenty ale również nawiązywał nowe znajomości, przyjaźnie, niekiedy na całe życie. Słowa te nabierają szczególnego znaczenia w kontekście zbliżającego się wielkiego święta, jakim ma być II Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1.

Zdjęcia: Daniel Biernacki, Szkolne Koło Fotograficzne KADR