wyboryDnia 30 września br. w naszej szkole odbyły się wybory na PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO i na REPREZENTANTA MŁODZIEŻY DS. MEDIACJI W SYTUACJI KONFLIKTU MIĘDZY UCZNIAMI.

W głosowaniu na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego wzięło udział 622 uczniów (15 głosów nieważnych), a na reprezentanta młodzieży ds. mediacji 630 uczniów (20 głosów nieważnych).

Wyniki poszczególnych kandydatów na PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO przedstawiają się następująco:

• Julia Popławska – 399 głosów,
  • Jakub Grabiec – 94 głosy,
  • Karolina Harasimiuk – 62 głosy,
  • Zuzanna Kossowska – 52 głosy.

Wyniki kandydatów na REPREZENTANTA MŁODZIEŻY DS. MEDIACJI W SYTUACJI KONFLIKTU MIĘDZY UCZNIAMI :

•  Marta Szepeluk – 226 głosów,
  • Klaudia Buławska – 213 głosów,
  • Jakub Litwinowicz – 171 głosów.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została JULIA POPŁAWSKA z klasy  2 Td, a Reprezentantem Młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami – MARTA SZEPELUK z klasy 2 Ta.

W skład Komisji Wyborczej weszły uczennice z klasy 2 Ta: Patrycja Filimon, Kinga Krasa, Lidia Matejczuk  i  Roksana Robak.

Przy okazji wyborów odbył się również konkurs wiedzy o statucie szkoły, którego wyniki przedstawimy wkrótce w gablocie Samorządu Uczniowskiego. 30 września obchodziliśmy też w szkole Dzień Chłopaka, z okazji którego sekcja kulturalna SU przygotowała słodkie upominki.

Serdecznie dziękujemy młodzieży Samorządu Uczniowskiego za zorganizowanie i przeprowadzenie całego przedsięwzięcia!!!

Zdjęcia: Daniel Biernacki, Szkolne Koło Fotograficzne KADR