20161210 105742„Człowiek niech będzie szlachetny, pomocny bliźnim, dobry! Bo tylko wtedy jest inny od wszystkich znanych nam istot.”

Johann Wolfgang Goethe

Nasi dziadkowie mawiali -"co rozdajesz, to do ciebie wraca" i mając tą myśl w sercach przyłączyliśmy się do tej akcji.

Przez ostatnie 2 tygodnie, z inicjatywy Julki Miechowicz i całej klasy 1L, kompletowaliśmy paczkę dla rodziny z Białej Podlaskiej.  Udział w zbiórce pieniężnej (zebraliśmy ok 1400 zł ) wzięły klasy: 1L, 4L,1B, 4H i 1G a także pracownicy naszej szkoły.

Wiele osób przynosiło żywność, zabawki, środki czystości i odzież, np. z klas: 4E, 2H, 4S i wiele innych niewymienionych tu osób. Kilka osób zaangażowało się również w proces samego pakowania.  Za zebrane pieniądze zakupiliśmy pralkę, buty zimowe, jedzenie, środki czystości, pościel i artykuły szkolne.

Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc a największą przyjemnością niech będzie uśmiech na twarzy obdarowanych dzieci.

Marzena Mierzwa