Z przyjemnością informujemy, że absolwentki naszej szkoły wzięły udział w konkursie Technik Absolwent 2016, zorganizowanym przez Oddział SIMP w Lublinie. Uzyskały one następujące wyniki:

Katarzyna Charkiewicz – III miejsce (etap regionalny); wyróżnienie (etap finałowy)

Aleksandra Szymańska –  I miejsce (etap regionalny);  II miejsce (etap finałowy)

Marta Monika Jaśkiewicz – III miejsce (etap regionalny);  III miejsce (etap finałowy)

Tym samym Katarzyna Charkiewicz uzyskała 3 miejsce w skali województwa i kraju jako technik ekonomista i otrzymała dyplom uznania Zarządu Wojewódzkiego SIMP oddziału w Lublinie oraz Zarządu Głównego SIMP.

Celem zmagań konkursowych jest promowanie najlepszych uczniów  oraz szkół  zawodowych w środowisku lokalnym.  Uczestnictwo w w/w  konkursie stwarza możliwość sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności, a także porównania osiągniętych wyników nauczania w szkole z różnymi formami konkursów, olimpiad, turniejów o zasięgu regionalnym, jak i ogólnopolskim.

Oddział SIMP w Lublinie przekazuje serdeczne gratulacje dla dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

Relacja w Interwizji: https://www.interwizja.edu.pl/index.phpoption=com_content&task=view&id=6800&Itemid=221