Dnia 8 kwietna b. r. odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne skierowane do przyszłych uczniów klas pierwszych, którzy wraz z rodzicami, mieli okazję bliżej poznać naszą szkołę. Podczas spotkania została zaprezentowana bogata oferta edukacyjna ZSZ nr 1, jej baza dydaktyczna uwzględniająca specyfikę różnorodnych kierunków kształcenia. Dla uczestników spotkania przygotowano krótki program artystyczny, film promujący naszą szkołę przybliżający codzienne zajęcia uczniów.

W celu ułatwienia zwiedzania organizatorzy przygotowali  stanowiska związane ze specyfiką nauczanych przedmiotów zawodowych. I tak mogliśmy podziwiać dokonania naszych uczniów, zwiedzając panel ekonomiczny, przyrodniczy, gastronomiczny, informatyczny i transportowy. W trakcie spaceru po szkole na przyszłych uczniów ZSZ nr 1 czekało wiele atrakcji – mogli oni obejrzeć, poczuć i popróbować, jak smakuje Ekonomik.

Bardzo dziękujemy nauczycielom, szczególnie p. Sylwii Łęczyckiej – Ozimek
za przygotowanie prezentacji, p. Danucie Wróbel za oprawę artystyczną i p. Agnieszce Dziewulak za opiekę nad całością oraz wszystkim uczniom, którzy włączyli się w przygotowania do tego wydarzenia. Podziękowania należą się również p. wicedyrektor Iwonie Zawadzkiej
i p. wicedyrektor Annie Ciołek za każdorazowe wsparcie i koordynowanie całego przedsięwzięcia.

Ponadto dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę, jaka towarzyszyła nam podczas tego spotkania.

Relacja filmowa Ekonomik TV

Zwiastun