1 czerwca b.r, już po raz czwarty, odbył się w naszej szkole piknik profilaktyczny. Tegoroczna jego edycja, mimo że miała podobną formułę do imprez plenerowych organizowanych w latach ubiegłych, to tym razem skierowana była nie tylko do uczniów klas trzecich gimnazjum, ale także do młodzieży uczącej się w naszej szkole.

Hasłem przewodnim spotkania było: Ekonomik uczy, Ekonomik bawi. W związku z tym na uczestników pikniku czekały atrakcje sprzyjające dobremu samopoczuciu na świeżym powietrzu – fitness, zabawy ruchowe itd.  Ponadto młodzież mogła wziąć udział w pokazach makijażu, klasowym karaoke, czy w innych występach integrujących szkolną społeczność. Wspólne pieczenie kiełbasek przy muzyce, śpiewie i zabawie sprawiło, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawili.

Dziękujemy serdecznie wszystkim partnerom za okazaną pomoc i wsparcie,
a w szczególności:

• P.W. DAMEL;
  • przedstawicielom IWFiS i  PSW;
  • Międzynarodowej Szkole Matematyki 2+2;
  • Hurtowni Pigi;
  • Piekarni u Rafała;
  • przedstawicielom supermarketu Carrefour.

Głównym koordynatorem pikniku była p. dyrektor Iwona Zawadzka, natomiast
w organizację pikniku włączyły się następujące osoby: p. A. Dziewulak, p. Grażyna Hromiuk,
p. Anna Choromańska, p. Mariola Kurzyńska, p. Agnieszka Sęczyk, p. Bożena Czyżewska - Kasjaniuk, p. Barbara Kowaluk, p. Anna Przywuska.

Relacja filmowa Ekonmik TV

Zdjęcia: Eryk Koszołko, Szkolne Koło Fotograficzne KADR.