foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

W ramach współpracy ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt „Azyl” w Białej Podlaskiej zorganizowaliśmy w drugim semestrze zbiórkę karmy, smyczy, obroży oraz koców, ręczników i innych artykułów potrzebnych zwierzętom. Do naszej szkolnej akcji aktywnie włączyli się uczniowie z klas 4 Tm i 1Tm (technik hotelarstwa) oraz młodzież
z innych klas, która pomagała zebrać niezbędne artykuły.

Podsumowaniem naszego przedsięwzięcia był przyjazd do schroniska uczennic z klasy 1 Tm z zebranymi rzeczami.

 Działania podjęte w ramach pomocy dla bezdomnych zwierząt są formą doraźnego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu bialskiego schroniska ale przede wszystkim mają na celu uwrażliwienie młodzieży na los porzuconych istot. Czas spędzony ze zwierzętami był dla nas cennym doświadczeniem i na długo pozostanie w naszej pamięci. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

W przyszłym roku szkolnym również będziemy prowadzili akcję pomocy na rzec schroniska, dlatego już teraz gorąco zachęcamy do udziału w tego typu akcjach (za zaangażowanie i pomoc przewidziane są punkty dodatnie z zachowania).

Akcję pomocy zwierzętom prowadzą: p. Dorota Mikołajczyk i p. Wioleta Kuliczanka .

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie