foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

W ramach współpracy ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt „Azyl” w Białej Podlaskiej zorganizowaliśmy w drugim semestrze zbiórkę karmy, smyczy, obroży oraz koców, ręczników i innych artykułów potrzebnych zwierzętom. Do naszej szkolnej akcji aktywnie włączyli się uczniowie z klas 4 Tm i 1Tm (technik hotelarstwa) oraz młodzież
z innych klas, która pomagała zebrać niezbędne artykuły.

Podsumowaniem naszego przedsięwzięcia był przyjazd do schroniska uczennic z klasy 1 Tm z zebranymi rzeczami.

 Działania podjęte w ramach pomocy dla bezdomnych zwierząt są formą doraźnego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu bialskiego schroniska ale przede wszystkim mają na celu uwrażliwienie młodzieży na los porzuconych istot. Czas spędzony ze zwierzętami był dla nas cennym doświadczeniem i na długo pozostanie w naszej pamięci. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

W przyszłym roku szkolnym również będziemy prowadzili akcję pomocy na rzec schroniska, dlatego już teraz gorąco zachęcamy do udziału w tego typu akcjach (za zaangażowanie i pomoc przewidziane są punkty dodatnie z zachowania).

Akcję pomocy zwierzętom prowadzą: p. Dorota Mikołajczyk i p. Wioleta Kuliczanka .

Szukaj

Serwisy

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie