Logowanie

Szukaj

capitol 1Dnia  9 czerwca b. r. klasa 1Tm gościła z wizytą w hotelu Capitol w Białej Podlaskiej. Podczas spotkania z pracownikami Capitolu młodzież zapoznała się z działalnością hotelu, organizacją pracy w recepcji  oraz restauracji hotelowej.

            Dzięki współpracy szkoły z hotelem uczniowie kształcący się w zawodzie technik hotelarz odwiedzili jeden z najbardziej znanych bialskich obiektów hotelowych. Podczas tej wizyty mieliśmy możliwość zapoznania się z pionami funkcyjnymi hotelu i jego zadaniami oraz zasadami współpracy między poszczególnymi działami, regułami tworzenia regulaminu hotelowego i ogólnej pracy recepcji, czy zasadami rezerwacji oraz procedurami check in
 i check out. Pani recepcjonistka opowiedziała o specyfice swojej pracy i zapoznała uczniów
z zasadami pracy w hotelu. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia restauracji hotelowej oraz zapoznania się z ofertą usług dodatkowych świadczonych w Capitolu. Ta praktyczna lekcja była cennym doświadczeniem dla przyszłych hotelarzy z uwagi na to, że uczniowie mogli skonfrontować swoje wyobrażenia na temat tego zawodu z realnym jego obrazem.

            Wizyta odbyła się w ramach wycieczki przedmiotowej  i stanowiła wstęp do zajęć praktycznych, które uczniowie będą odbywać w klasie drugiej w różnych ośrodkach bazy noclegowej na terenie miasta i kraju.

            Serdecznie dziękujemy dyrekcji i pracownikom hotelu Capitol za możliwość uczestnictwa w tak interesującej lekcji. Liczymy na dalszą współpracę.

capitol 1

capitol 2

 

Zapisz

Zapisz