foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

capitol 1Dnia  9 czerwca b. r. klasa 1Tm gościła z wizytą w hotelu Capitol w Białej Podlaskiej. Podczas spotkania z pracownikami Capitolu młodzież zapoznała się z działalnością hotelu, organizacją pracy w recepcji  oraz restauracji hotelowej.

            Dzięki współpracy szkoły z hotelem uczniowie kształcący się w zawodzie technik hotelarz odwiedzili jeden z najbardziej znanych bialskich obiektów hotelowych. Podczas tej wizyty mieliśmy możliwość zapoznania się z pionami funkcyjnymi hotelu i jego zadaniami oraz zasadami współpracy między poszczególnymi działami, regułami tworzenia regulaminu hotelowego i ogólnej pracy recepcji, czy zasadami rezerwacji oraz procedurami check in
 i check out. Pani recepcjonistka opowiedziała o specyfice swojej pracy i zapoznała uczniów
z zasadami pracy w hotelu. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia restauracji hotelowej oraz zapoznania się z ofertą usług dodatkowych świadczonych w Capitolu. Ta praktyczna lekcja była cennym doświadczeniem dla przyszłych hotelarzy z uwagi na to, że uczniowie mogli skonfrontować swoje wyobrażenia na temat tego zawodu z realnym jego obrazem.

            Wizyta odbyła się w ramach wycieczki przedmiotowej  i stanowiła wstęp do zajęć praktycznych, które uczniowie będą odbywać w klasie drugiej w różnych ośrodkach bazy noclegowej na terenie miasta i kraju.

            Serdecznie dziękujemy dyrekcji i pracownikom hotelu Capitol za możliwość uczestnictwa w tak interesującej lekcji. Liczymy na dalszą współpracę.

capitol 1

capitol 2

 

Zapisz

Zapisz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie