foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

W dniu 23 czerwca b.r uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Pan dyrektor pogratulował uczniom wspaniałych osiągnięć w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, a także wysokich wyników w nauce.

Najbardziej zasłużeni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Uhonorowani zostali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4.50, a ci, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem złożyli swój podpis w pamiątkowej księdze. Uroczystość uświetnili swoim występem uzdolnieni muzycznie uczniowie. Przygotowali oni publiczności niezwykły muzyczny upominek, przypominając znane i lubiane przeboje.

            W tak radosnej atmosferze pożegnaliśmy kolejny rok szkolny z pełnym przekonaniem, że wszyscy uczniowie i nauczyciele są współtwórcami „małych sukcesów”, które warto kontynuować i rozwijać w przyszłości! A tymczasem życzymy udanych i słonecznych wakacji.

Relacja filmowa Ekonomik TV

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR.

Zdjęcia: Wiesław Kamecki, Eryk Koszołko.

 

Zapisz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie