Logowanie

Szukaj

W dniu 23 czerwca b.r uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Pan dyrektor pogratulował uczniom wspaniałych osiągnięć w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, a także wysokich wyników w nauce.

Najbardziej zasłużeni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Uhonorowani zostali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4.50, a ci, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem złożyli swój podpis w pamiątkowej księdze. Uroczystość uświetnili swoim występem uzdolnieni muzycznie uczniowie. Przygotowali oni publiczności niezwykły muzyczny upominek, przypominając znane i lubiane przeboje.

            W tak radosnej atmosferze pożegnaliśmy kolejny rok szkolny z pełnym przekonaniem, że wszyscy uczniowie i nauczyciele są współtwórcami „małych sukcesów”, które warto kontynuować i rozwijać w przyszłości! A tymczasem życzymy udanych i słonecznych wakacji.

Relacja filmowa Ekonomik TV

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR.

Zdjęcia: Wiesław Kamecki, Eryk Koszołko.

 

Zapisz