Logowanie

Szukaj

4 września w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2017/2018. Na inauguracji obecni byli przedstawiciele władz miasta, dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie, a wśród nich młodzież rozpoczynająca edukację w naszej szkole.

Podczas swojego przemówienia, pan dyrektor szkoły, Ireneusz Długołęcki życzył wielu sukcesów w nauce oraz przede wszystkim satysfakcji ze zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Wyrażając wielką radość z wyboru naszej szkoły dokonanego przez uczniów klas pierwszych, zachęcał do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie coraz wyższych celów. Z kolei pan wiceprezydent Michał Litwiniuk z nieukrywaną dumą wspomniał o dużym potencjale naszej szkoły i jej znaczącym miejscu wśród tego typu placówek w regionie.

            Po uroczystości wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkania klasowe w celu omówienia najważniejszych spraw organizacyjnych.

Film autorstwa Ekonomik TV

Zdjęcia: Daniel Biernacki, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Zapisz