Logowanie

Szukaj

dzien jezykow 226 września w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków.

Został on ustanowiony z inicjatywy Rady Europy w 2001 roku w Strasburgu, a jego celem jest promowanie nauki języków w Europie. Z tej okazji nauczyciele przygotowali dla uczniów wiele ciekawych zajęć propagujących naukę języków obcych.

Jedną z propozycji był interaktywny quiz językowy opracowany przez p. Martę Weśniuk i p. Katarzynę Kossowską na platformie Kahoot. Uczestniczyły w nim klasy: 4m i 3h.

    Przed aulą naszej szkoły chętni uczniowie mogli wziąć udział w anglojęzycznym karaoke, prezentując przy tym swoje umiejętności wokalne i znajomość obcojęzycznych zwrotów. Wspaniała atmosfera udzieliła się nie tylko uzdolnionym młodym artystom, ale i widowni, która wytrwale kibicowała swoim faworytom. Serdecznie dziękujemy wszystkim wokalistom za wspaniały śpiew i dobrą zabawę.

      Organizatorki  tego przedsięwzięcia – p. Ewa Romaniuk i p. Aleksandra Kałuża dziękują również wszystkim uczniom, którzy przygotowali plakaty z przysłowiami w języku francuskim, niemieckim i rosyjskim.

            Danke! Thank you ! Merci  ! Cпасибо!

bezNazwy1

dzien jezykow 1

dzien jezykow 2

Zapisz

Zapisz

Zapisz