Jak co roku, w ramach promocji idei wzajemnej, międzyludzkiej pomocy wśród dzieci i młodzieży-  dnia 14 listopada ,odwiedziliśmy podopiecznych ze świetlicy Dziupla. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy przepyszną domową szarlotkę na kruchym cieście , która już od lat kojarzy się z jesiennym przysmakiem i jest synonimem ciepła oraz gościnności.

Spotkaliśmy się z bardzo serdecznym przyjęciem, czego dowodem były uśmiechy na twarzach podopiecznych, którzy z nieskrywaną radością cieszyli się z naszego przybycia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy sprawić radość podopiecznym świetlicy , a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie z klasy  3Td  pod  opieką nauczycieli: Anny Przywuskiej i Wiolety Kuliczanki.