foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Jak co roku, w ramach promocji idei wzajemnej, międzyludzkiej pomocy wśród dzieci i młodzieży-  dnia 14 listopada ,odwiedziliśmy podopiecznych ze świetlicy Dziupla. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy przepyszną domową szarlotkę na kruchym cieście , która już od lat kojarzy się z jesiennym przysmakiem i jest synonimem ciepła oraz gościnności.

Spotkaliśmy się z bardzo serdecznym przyjęciem, czego dowodem były uśmiechy na twarzach podopiecznych, którzy z nieskrywaną radością cieszyli się z naszego przybycia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy sprawić radość podopiecznym świetlicy , a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

 Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie z klasy  3Td  pod  opieką nauczycieli: Anny Przywuskiej i Wiolety Kuliczanki.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie