foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

„Każdy ma coś, co może dać innym” Barbara Bush, żona Georga H.W.Bush

Dnia 09 grudnia 2017 roku odbył się finał kolejnej edycji akcji SZLACHETNA PACZKA .

Dzięki inicjatywie klasy 2b pod opieką wychowawczyni p. Iwony Moniki Kalenik i ogromnemu wsparciu finansowemu młodzieży z klas: 1b, 1g,1s, 2a, 2b 2k grupa gastronomii  a także szkolnemu wolontariatowi z naszej szkoły udało nam się zgromadzić żywność  oraz pieniądze na zakup pralki automatycznej. Zebraliśmy 1050 złotych. Specjalne podziękowania za zaangażowanie w akcję składamy młodzieży z internatu szkolnego, która wspierana przez  p. Annę Matusiewicz nabyła środki czystości i higieny osobistej a p.Wiesławie Migasiuk bardzo dziękujemy za przekazane książki. Umilą one długie zimowe wieczory.  Wszystkie te rzeczy zostały przekazane  osobie, której zdecydowaliśmy się pomóc.

 Łzom szczęścia nie było końca!

 I dla takich chwil, gdy na twarzy starszej osoby gości uśmiech warto żyć!

Wszystkim, którzy wspierali nasze działania bardzo dziękujemy a radość obdarowanej pani niech będzie dla Was największym sukcesem. Jak powiedział  Albert Schweitzer: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. 

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie