Logowanie

Szukaj

„Każdy ma coś, co może dać innym” Barbara Bush, żona Georga H.W.Bush

Dnia 09 grudnia 2017 roku odbył się finał kolejnej edycji akcji SZLACHETNA PACZKA .

Dzięki inicjatywie klasy 2b pod opieką wychowawczyni p. Iwony Moniki Kalenik i ogromnemu wsparciu finansowemu młodzieży z klas: 1b, 1g,1s, 2a, 2b 2k grupa gastronomii  a także szkolnemu wolontariatowi z naszej szkoły udało nam się zgromadzić żywność  oraz pieniądze na zakup pralki automatycznej. Zebraliśmy 1050 złotych. Specjalne podziękowania za zaangażowanie w akcję składamy młodzieży z internatu szkolnego, która wspierana przez  p. Annę Matusiewicz nabyła środki czystości i higieny osobistej a p.Wiesławie Migasiuk bardzo dziękujemy za przekazane książki. Umilą one długie zimowe wieczory.  Wszystkie te rzeczy zostały przekazane  osobie, której zdecydowaliśmy się pomóc.

 Łzom szczęścia nie było końca!

 I dla takich chwil, gdy na twarzy starszej osoby gości uśmiech warto żyć!

Wszystkim, którzy wspierali nasze działania bardzo dziękujemy a radość obdarowanej pani niech będzie dla Was największym sukcesem. Jak powiedział  Albert Schweitzer: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”.