foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

14 grudnia w naszej szkole odbyła się niezwykła wystawka gastronomiczna, łącząca motyw przewodni, czyli „Drugie życie słoików” z magią nadchodzących Świat Bożego Narodzenia.

Słoiki to niepozorne przedmiotyKiedyś niedoceniane i wykorzystywane głównie w kuchni – dziś, w dobie trendu związanego z recyklingiem i produktami eko, wchodzą „na salony”, a lista ich zastosowań nie ma końca. Taki zwykły, mały, poczciwy SŁOIK, a ileż w nim uroku i możliwości. Warto je wykorzystać zwłaszcza w okresie świąt.

W polskiej tradycji kulinarnej nie ma Bożego Narodzenia bez piernika. Z tego powodu młodzież klas gastronomicznych pod czujnym okiem nauczycieli upiekła i pięknie udekorowała okazjonalne ciasteczka, które zawisły na nowoczesnej, ekologicznej choince, a także słoiki, aby wyglądały wyjątkowo i podkreślały nastrój. 

Aromat piernikowego ciasta, designerski styl i unikalne słoikowe ozdoby stołu wprowadziły świąteczny klimat w mury naszej szkoły.

Wystawkę przygotowała  młodzież z klas gastronomicznych, architektury krajobrazu i hotelarstwa wraz z nauczycielami.

Zdjęcia: Eryk Koszołko, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie