foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

W dniach 12 i  14 grudnia br. gościliśmy przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 15 w Białej Podlaskiej. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia maluchy tworzyły słodkie dekoracje. Z przygotowanych pierniczków, lukrów, posypek i cukierków nasi mali goście wykonali przepiękne ciasteczka i choinki, które zabrały do domów. Samodzielnie upiększone słodkości z pewnością ozdobią drzewka i wigilijne stoły.

Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klasy Ie, IIIe, IIId oraz IVe pod opieką Pań: Anny Przywuskiej, Małgorzaty Przywuskiej i Krystyny Tarkowskiej. Cieszymy się, że warsztaty wpisały się jako stały punkt naszej współpracy z przedszkolem i są realizowane z dużym powodzeniem.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie