Logowanie

Szukaj

12 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie z poezją obcojęzyczną. Utwory Aleksandra Puszkina, J. W. Goethego, Williama Szekspira i Bułata Okudżawy prezentowali uczniowie:

Joanna Klimaszewska – kl. 2i

Konrad Krzyżanowski – kl. 2i

Natalia Łukaszuk – kl. 3d

Paula Jabkiewicz – kl. 2k

 Patrycja Szymańska – kl. 2k

 Paulina Jachołkowska  - kl. 4m

 Weronika Brodacka – kl. 3k

 Gabriela Iwanczuk – kl. 4h

Recytacje wierszy uświetniła śpiewem Katarzyna Melaniuk, uczennica kl. 3m, która zaśpiewała utwory: Enyi pt. Evening Falls oraz Anny German  pt. Tańczące Eurydyki. Natomiast nastrojowy gitarowy akompaniament zapewnił Daniel Biernacki, uczeń  kl. 4h.

Organizatorki spotkania - p. Aleksandra Kałuża, p. Marta Weśniuk, p. Anita Jasieńczuk, p. Magdalena Hasiuk serdecznie dziękują nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz wykonawcom za autorskie interpretacje wierszy.