Logowanie

Szukaj

„Z wiarą do Betlejem”. Taki tytuł miały jasełka, które zostały wystawione w naszej szkole. Przedstawienie odbyło się 22 grudnia 2017 r., tuż przed przerwą świąteczną i pomogło nam odpowiednio wejść w klimat Bożego Narodzenia.

               Tematem przewodnim jasełek była wiara. Razem z pasterzami, królami, Maryją i Józefem wyruszyliśmy w wędrówkę do Betlejem Podlaskiego. W poszczególnych scenach mogliśmy odnaleźć siebie, nasze radości i smutki, codzienne troski i zmagania. Wyruszyliśmy w podróż, aby zobaczyć naszą wiarę i aby spotkać Jezusa. Komentarzem do poszczególnych scen były wykonywane na żywo kolędy i pastorałki.

               Niewątpliwie nasi uczniowie ujawnili swoje talenty aktorskie i muzyczne, jak również wykazali się fachową obsługą sprzętu nagłaśniającego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Zdjęcia: Eryk Koszołko - Szkolne Koło Fotograficzne KADR