Logowanie

Szukaj

W tym roku szkolnym grudzień okrzyknięto miesiącem lingwistycznym. Uwieńczeniem wszystkich wydarzeń odbywających się w tym czasie było językowe przedstawienie świąteczne, które miało miejsce dnia 21 grudnia b.r. Wspólne kolędowanie w języku rosyjskim, angielskim, francuskim i niemieckim wprowadziło nas w świąteczny nastrój.

Uczniowie przybliżyli nam angielskie, francuskie, rosyjskie i niemieckie zwyczaje świąteczne poprzez różne inscenizacje i prezentacje. Na scenie nie zabrakło również Mikołaja wraz ze swoimi pracowitymi Elfami, które rozdawały świąteczne słodkości grzecznym nauczycielom i uczniom. Nauczycielki języków obcych zaprezentowały świąteczne sweterki, a uczniowie w przezabawny sposób odegrali w języku angielskim świąteczną wersje Czerwonego Kapturka. Na koniec nauczyciele wraz z uczniami wspólnie zaprezentowali muzyczną interpretację kolędy Cicha Noc. Był to czas zabawy, jak również nauki i refleksji. Możemy być dumni z naszej młodzieży, która chętnie angażuje się w artystyczne występy w naszej szkole.

Zdjęcia: Eryk Koszołko - Szkolne Koło Fotograficzne KADR