dscn0375Trwają zdjęcia do reportażu „Rozejrzyj się dookoła siebie" który jest częścią projektu „Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie" " w ramach Funduszu dla Organizacji
Pozarządowych komponent „Demokracja i społeczeństwo obywatelskie", realizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła"

Galeria zdjęć

Praca wymaga od aktorów i realizującego coraz większej cierpliwości, poświęcenia i zaangażowania. Zmieniają się bowiem plenery i aktorzy, którzy są w różnym wieku i mają zupełnie odmienne spojrzenie na pracę w obecności kamery. Zmieniają się również nastroje gwiazd filmowych, Smile które są nieodłącznym elementem na planie każdego filmu. Podczas realizacji kolejnych ujęć pojawiają się momenty zwątpienia - czy aby na pewno to ja powinienem/nam grać, przemyśleń - czy aby ta scena została zagrana tak jak tego ode mnie się oczekuje, ale i radości gdy kończy się dzień a na planie panuje wielkie zadowolenie z wykonanej właśnie pracy, którą wspólnie można już na spokojnie obejrzeć na ekranie TV. Mimo wielkich emocji i stresu jakie pociąga za sobą każdy dzień spędzony przed kamerą wszyscy zgodnie podkreślają, że wraz z kolejnymi ujęciami pracuje się coraz lepiej i jest to niezapomniane przeżycie. I nie ważne ile czasem trudu trzeba włożyć by uzyskać oczekiwany rezultat.

Nasz trud został doceniony przez społeczność lokalną i uwieczniony artykułem w lokalnej prasie...

skan_ze_slowa