dscf1234W dniu 21 marca 2011 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych i Informatycznych. Działo się wiele ...

Galeria zdjęć

W auli naszej szkoły odbyły się pokazy z fizyki, których tematem było ciśnienie.
Obraz z doświadczeń wykonywanych przez uczniów był przenoszony za pośrednictwem kamery wizyjnej na duży ekran, co pozwoliło szerokiemu gremium uczniów na bieżąco śledzić poczynania ich kolegów. Każde z przeprowadzonych doświadczeń było omówione i wyjaśnione z wykorzystaniem krótkich prezentacji multimedialnych.
Kolejnym punktem była promocja matematyki w programie pt. „Matematyka na wesoło", na który składały się skecze, zagadki, rebusy i ciekawostki matematyczne.
Oprócz tego uczniowie brali udział we wzorowanym na programie telewizyjnym, konkursie geograficznym Jeden z dziesięciu.
W czasie przerw wyświetlane były prezentacje multimedialne przygotowane przez uczniów biorących udział w Lidze Geografów oraz działających w Kole Naukowym Ti.
Uczniowie klas technikum architektury krajobrazu przygotowali scenerię, porównanie dwóch stylów ogrodów, kompozycje roślinne w stylu rustykalnym i japońskim.
Na korytarzach prezentowane były plakaty wykonane przez uczniów dotyczące ciekawostek matematyczno przyrodniczych.