pc0200412 grudnia w Centrum Techniki Kulinarnej w Warszawie odbył się konkurs nawiązujący do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Celem głównym konkursu było wykazanie się umiejętnością przygotowania dań o charakterze wigilijnym z wykorzystaniem pstrąga oraz wykwintnego dania zasadniczego z piersi kaczki, grzybów i jarmużu.

Galeria zdjęć

Zmagania konkursowe były wyjątkowo atrakcyjne i profesjonalne, zwłaszcza, że nad całością czuwało wymagające Jury. Uczniowie byli obserwowani i oceniani przez wielkie sławy sztuki kulinarnej między innymi: Roberta Sowę, Kurta Schellera, Jerzego Pasikowskiego i Xaviera Debeni.
W trakcie obrad szacownego gremium, mogliśmy obejrzeć pokazy barmańskie i baristyczne.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl IIITd: Marcin Milczarski i Damian Szewczuk