3Serdecznie zapraszamy na turniej w Leauge of Legends, który odbędzie się w Dniu otwartym szkoły 21 kwietnia 2012r. Rozgrywki będą w trybie draft mode 3 na 3. Jest to gra sieciowa będąca hybrydą gatunków RTS i cRPG, czyli połączenie gry strategicznej z grą fabularną.
Ilość miejsc w turnieju jest ograniczona(16 drużyn) więc nie czekaj i zapisz się jak najszybciej.

Galeria zdjęć

Organizatorem turnieju są uczniowie z klasy 3Ti. Celem turnieju jest rozwijanie rywalizacji zespołowej w grach komputerowych oraz sprawdzenie swoich umiejętności.
Turniej zostanie rozegrany w sali 005, od godz.8.30 do 14.00.
Osoby chcące wziąć udział w turnieju proszone są o rejestrację, a w dniu turnieju o okazanie legitymacji szkolnej w celu potwierdzenia tożsamości gracza. Jest to warunek konieczny do uczestnictwa.

KOMITET STERUJĄCY:
mgr inż. Sławomir Czubaj – opiekun organizacyjny
Damian Bechta klasa III Ti – przewodniczący
Adam Gołębiewski klasa III Ti – wiceprzewodniczący
Łukasz Maliszewski klasa III Ti – sekretarz organizacyjny

Rejestracja uczestników, kontakt z organizatorami oraz więcej informacji na stronie: http://thiefsoulx.cba.pl/