g5_427.03.2012r w Zespole Szkół Zawodowych nr1 w Białej Podlaskiej organizowany był dzień humanistyczny, podczas którego młodzież oraz nauczyciele- humaniści przygotowali wiele atrakcji.

Galeria zdjęć

Na przerwach odbywały się pokazy prezentacji multimedialnych przygotowanych przez uczniów od kierunkiem nauczycieli języka polskiego i historii.
W ramach warsztatów dziennikarskich odbyło się spotkanie z przedstawicielem portalu Biała 24, natomiast członkowie szkolnego koła dziennikarskiego prezentowali nowy numer gazetki szkolnej.
Na korytarzach szkolnych można było oglądać martwą naturę- najpiękniejsze prace plastyczne uczniów oraz nagrodzone prace w konkursach: Bohaterowie naszych lektur i Polscy laureaci Literackiej Nagrody Nobla.
Biblioteka szkolna przygotowała gazetkę i wystawkę książek J. I. Kraszewskiego z racji roku pisarza.
W auli szkolnej odbył się finał szkolnego konkursu historycznego" Jeden z dziesięciu „oraz program artystyczny poświęcony zmarłej niedawno laureatce Literackiej Nagrody Nobla – Wisławie Szymborskiej.
W tym dniu rozdano także nagrody i dyplomy laureatom szkolnych konkursów humanistycznych, które odbyły się w 1 semestrze roku szkolnego.
Dzień humanistyczny upłynął w miłej i twórczej atmosferze. Już czekamy na przyszły rok.