dsc6377Dnia 5 października 2012r w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas I. Na pierwszaków czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Galeria zdjęć

Młodzież aby zostać włączona w społeczność szkolną musiała wiele się natrudzić. Ich zadaniami było wypicie mleka bez używania rąk, odpowiadanie na pytania dotyczące szkoły, promocja produktów czy też taniec z balonami. Za nieprawidłowe wykonanie zadania była oczywiście kara. „Pyszna" mieszanka, która nie jednego powaliła z nóg. Śmiechu i zabawy było mnóstwo. Pierwszaki, wykazali się odwagą i poczuciem humoru. Imprezę poprowadziły Alicja Poczynajło oraz Agata Reszko, a opiekę nad organizacją objęła Sorka Ewa Romaniuk.
Od tej chwili pierwszaki stały się oficjalnie uczniami naszego "Ekonomika". Mamy nadzieję, że miło będą wspominać czas spędzony w tej szkole