dsc7292W związku z obchodami Roku Korczaka w naszej szkole została zorganizowana wystawka edukacyjna dotycząca Janusz Korczaka. Tematem przewodnim był Stary Doktor i Król Maciuś I. Galeria zdjęć

Młodzież klas gastronomicznych pod kierunkiem nauczycielek: G. Hromiuk, E. Horodeckiej, A. Kotiuk i B. Zajdel przygotowała potrawy Starego Doktora i Króla Maciusia. Można było spróbować kawy zbożowej i kompotu z owoców z królewskiego ogrodu, chleba razowego z marmoladą i bezików oraz wielu innych ulubionych słodkości dzieci.
Całość uświetniła prezentacja multimedialna przygotowana przez młodzież oraz kącik z książkami Janusz Korczaka. Nasi uczniowie mieli możliwość utrwalić swoją wiedzę na temat życia i twórczości Korczaka oraz głoszonych przez niego idei.