dsc7760 121 grudnia nauczyciele języków obcych wraz z młodzieżą przygotowali językowe spotkanie świąteczne, które rozpoczęło się występem szkolnego zespołu tanecznego Matrix. W wyjątkowy nastrój wprowadziła wszystkich recitalem kolęd francuskich klasa IITc. Galeria zdjęć

Zgromadzeni uczniowie mieli okazję spotkać św. Mikołaja, ale na podarunki od niego musieli zapracować biorąc udział w quizie świątecznym sprawdzającym wiedzę z zakresu zwyczajów bożonarodzeniowych na świecie. Radosna atmosfera nadchodzących świąt widoczna była także podczas karaoke. Szczególny aplauz wzbudziły nasze sympatyczne anglistki śpiewające We wish a Merry Christmas. Spotkanie zakończyła piękna kolęda zaśpiewana po polsku, angielsku, francusku, niemiecku, a szczególnie wyjątkowo po rosyjsku przez panią Dannę Wróbel.