48-1213 kwietnia 2013r. w murach naszej szkoły gościliśmy uczniów trzecich klas szkół gimnazjalnych oraz ich rodziców. W tym bowiem dniu, w godzinach od 9.00 do 12.00 trwał Dzień Otwarty dla tegorocznych absolwentów gimnazjów. Dyrekcja, nauczyciele i młodzież Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 otworzyli jej podwoje, prezentując specyfikę kierunków nauczanych w szkole. Galeria zdjęć

Przybyłych uczniów i ich rodziców powitała pani wicedyrektor Bożenna Prokopiuk, która w swoim przemówieniu zaprezentowała szkołę. Gości do bogatej oferty placówki przekonywali obecni uczniowie szkoły. Na scenie pojawiła się grupa taneczna oraz szkolny kabaret. Wysłuchaliśmy również piosenek w języku rosyjskim, francuskim i angielskim w wykonaniu artystycznie uzdolnionej młodzieży. Gimnazjaliści poznali dzięki temu możliwości korzystania z zajęć pozalekcyjnych oraz rozwijania swoich talentów. Na korytarzach gimnazjaliści zapoznawali się z kierunkami kształcenia oraz propozycjami zajęć pozalekcyjnych. Stanowiska z prezentacją szkolnej oferty były wzbogacone smakołykami. Udział w Dniu Otwartym to świetna okazja do tego, by wczuć się w atmosferę nauki w szkole ponadgimnazjalnej i dowiedzieć się z pierwszej ręki, co zrobić, aby nadać właściwy bieg przyszłej edukacji. Sobotnie spotkanie stworzyło okazję do rozmów z nauczycielami oraz uczniami, którzy godnie prezentowali szkołę. Dziękujemy tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Wszystkim życzymy trafnego wyboru drogi dalszej edukacji i wyrażamy nadzieję na spotkanie w nowym roku szkolnym, w ławach ZSZ nr 1.