piknik rodzinny09Dnia 25.05.2013 r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny realizowany w ramach miejskiej Kampanii Społecznej „Postaw na rodzinę" oraz Projektu Fundacji Banku Ochrony Środowiska. Na gości w każdym wieku czekały liczne niespodzianki: sportowe, kulinarne, muzyczne. Galeria zdjęć

Imprezę rozpoczęła emisja filmów „Śmietnik w mojej głowie" promujący zdrowy styl życia. Grupa młodzieży popularyzowała prawidłowe odżywianie się i aktywność fizyczną. W tym celu uczniowie przygotowali stanowisko ze zdrowymi przekąskami, gdzie można było delektować się wybornymi ekologicznymi potrawami kulinarnymi.
Do dyspozycji gości były również fachowe konsultacje zdrowotno-kosmetyczne oraz specjalistyczne pomiary ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi.
Nie zabrakło również sportowych emocji. Na Sali gimnastycznej odbyła się mini olimpiada sportowa, w której uczestniczyły całe rodziny.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się nauka decoupage i orgiami. Celem pikniku było propagowanie zdrowego stylu życia, dbania o kondycję fizyczną oraz zapobieganie chorobom XXI-wieku związanych z prowadzeniem niewłaściwego trybu życia.
Organizatorami Pikniku były: Bożena Kasjaniuk, Agnieszka Dziewulak, Anna Choromańska, Mariola Kurzyńska, Agnieszka Sęczyk, Iwona Zawadzka, Anna Przywuska i Krzysztof Doroszuk.