II Zjazd Absolwentów bialskiego Ekonomika już 15 października.
Podczas uroczystości spotka się ponad 400 Absolwentów, którzy uczyli się w naszej szkole na przestrzeni 75 lat jej istnienia.
Poniżej podajemy program obchodów związanych z naszym jubileuszem:

- od godz. 8.00 - 14.00 - rejestracja uczestników. Recepcja w internacie szkoły (dla osób, które wykupiły pakiet C) również będzie czynna od godz. 8.00.

- o godz. 10.00 rozpocznie się msza święta w kościele Bł. Honorata na ul. Terebelskiej.

- od godz. 12.00 w auli szkoły rozpoczną się uroczystości związane z obchodami jubileuszowymi. Część oficjalną poprzedni odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej. Gościem specjalnym będzie pan Stanisław Furman - syn Józefa Furmana, pierwszego powojennego dyrektora, dzięki któremu wybudowano gmach szkoły.

- od godz. 14.00 do godz. 16.30 w warsztatach szkolnych przy ulicy Warszawskiej 11 będą wydawane obiady (dla osób, które wykupiły pakiet B lub pakiet C).

- o godz. 18.00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie Balu Absolwentów. W międzyczasie będzie nas zabawiał bialski kabaret Nieśmiesznie Śmieszni.Zapraszamy!

II Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej

Informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń udziału w II Zjeździe Absolwentów oraz uiszczania opłat za udział w uroczystościach upływa 25 września br.

W związku z zainteresowaniem udziałem tylko w części oficjalnej, proponujemy Państwu możliwość wyboru dodatkowego pakietu „D” obejmującego udział w uroczystościach, poczęstunek w bufecie kawowym oraz materiały pamiątkowe. Koszt pakietu „D” wynosi 40 zł. Osoby zainteresowane tym wariantem proszone są o uiszczenie opłaty bez wypełniania formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko - pakiet „D”.

Harmonogram obchodów jubileuszu 75-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej:

1000 – UROCZYSTA MSZA ŚW. W KOŚCIELE BŁ. HONORATA

1200 – CZĘŚĆ OFICJALNA POPRZEDZONA ODSŁONIĘCIEM TABLICY PAMIĄTKOWEJ (AULA SZKOŁY)

1400-1630 – OBIAD W WARSZTATACH SZKOLNYCH (UL. WARSZAWSKA 11)

1800 – OFICJALNE ROZPOCZĘCIE BALU ABSOLWENTÓW

W 2016 roku Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej obchodzić będzie jubileusz 75-lecia istnienia szkoły. To wyjątkowa i ważna rocznica w historii działalności placówki. Do obchodów związanych z jubileuszem pragniemy zaprosić absolwentów ZSZ nr 1 i wraz z nimi uczcić tę ważną dla nas chwilę podczas II Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, który odbędzie się 15 października 2016 r.

Absolwentów oraz nauczycieli zainteresowanych uczestnictwem zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Formę uczestnictwa w jubileuszu można wybrać spośród trzech pakietów:
   pakiet A (udział w części oficjalnej + udział w balu)- 80 zł
   pakiet B (udział w części oficjalnej + obiad + udział w balu) - 100 zł
   pakiet C (udział w części oficjalnej + obiad + udział w balu + nocleg z wyżywieniem) - 150 zł

Wpłat za udział w II Zjeździe Absolwentów mozna dokonać w kasie szkoły lub przelewem na nr konta 76 8025 0007 0019 8013 2000 0010 (w tytule wpłaty wpisać imię i nazwisko)

Pragniemy, abyście Państwo stali  się nie tylko uczestnikami imprez związanych z jubileuszowym spotkaniem, ale również współtwórcami tego zaszczytnego przedsięwzięcia. Zachęcamy do włączenia się w organizację Zjazdu oraz zwracamy się z prośbą o przesłanie na adres szkoły wspomnień, które będzie można umieścić w jubileuszowej publikacji, pamiątek, zdjęć, list absolwentów, które wykorzystamy do prezentacji szkoły w czasie uroczystości jubileuszowych.

Aby należycie uczcić ten fakt, Komitet Organizacyjny zwraca się z serdeczna prośbą do firm i instytucji z prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli w pełni zaangażować się w realizację tego jakże ważnego Jubileuszu. Zgromadzone od Sponsorów środki chcemy przeznaczyć miedzy innymi na:

-  wydanie publikacji o szkole

- druk zaproszeń, dyplomów, medali okolicznościowych

-  ufundowanie okazjonalnych pamiątek związanych z obchodami

- zakup koszulek i upominków  okolicznościowych

- zorganizowanie wystaw jubileuszowych

Wierzymy, że pomoc Państwa  umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw  i będzie wkładem w rozwój i edukację następnych pokoleń.

Dyrekcja Szkoły wraz z Komitetem Organizacyjnym

Zespół Szkół Zawodowych nr 1
im. Komisji Edukacji Narodowej
21-500 Biała Podlaska, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36