Agnieszka Dziewulak

zniczJak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę zniczy. W tym roku młodzież reprezentowały uczennice z klasy 1Te, które pod opieką pani Agnieszki  Dziewulak odwiedziły groby zmarłych nauczycieli oraz zapaliły znicze na mogiłach opuszczonych oraz żołnierzy .

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w akcji

Monika Mielecka

W dniach 18-25 października b. r. dziesięcioosobowa grupa młodzieży z klas 2d, 2 i, 2 l, 2 s i 2 g  pod opieką p. Moniki Mieleckiej i p. Ewy Romaniuk wzięła udział w międzynarodowej wymianie uczniów w Vimercate w północnych Włoszech. Uczniowie, mieszkając u włoskich rodzin poznali kulturę i tradycje Lombardii oraz doskonalili praktyczną znajomość języka angielskiego. Oprócz młodzieży z naszej szkoły, do Vimercate przyjechali uczniowie z rzeszowskiego Gimnazjum nr 6 im. K. Wielkiego oraz Hiszpanie ze szkoły I.E.S. EnriqueMuruais z Pontenova.

Justyna Krupa

W dniach 14-20 października, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez rumuńskie Stowarzyszenie Youth Vision w nadmorskim mieście Konstancja.

Projekt był skierowany do młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę zawodową i dotyczył tematyki związanej z tworzeniem START Up’ów oraz biznes-planu stricte.

Katarzyna Kossowska

Dnia 27.10.2017 roku naszą szkołę odwiedzili studenci z Turcji, którzy w ramach programu Erasmus + studiują w semestrze zimowym turystykę i rekreację w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej. W ramach współpracy pomiędzy PSW a Ekonomikiem studenci przeprowadzili lekcje w języku angielskim w naszej szkole, prezentowali swój kraj, turecką kulturę, historię i zwyczaje.

Wioleta Kuliczanka

W ramach promocji zawodów, realizowanej w zakresie „ Projekt Ekonomik” 27.10.2017r. w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ GASTRONOMII I HOTELARSTWA.

Dzięki   współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie,  w auli naszej szkoły, odbyły się   wykłady dla uczniów, prowadzone przez wykładowców  uniwersytetu: panią  dr Anetę Brodziak  oraz pana dr hab. inż. Grzegorza Łysiaka.