
15 kwietnia 2016 w Bielsku Białej odbył się ogólnopolski finał I Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Menedżerskich organizowany przez Stowarzyszenie Szkół Twórczych i Aktywnych. Uczennica naszej szkoły Katarzyna Charkiewicz z klasy IV A została finalistką tej Olimpiady i będzie zwolniona z części teoretycznej egzaminu w kwalifikacji A 65 .Gratulujemy !!!!
Dnia 08.04.2016 r. uczniowie z klasy 1 h i 2 i z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 wzięli udział w 5 edycji BIALSKIEGO KONKURSU WIEDZY O KULTURZE I HISTORII KRAJÓW ANGLOSASKICH zorganizowanego przez INSTYTUT NEOFILOLOGII w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.
Czy jesteś HIPSTEREM ???
Dnia 13 kwietnia, w ramach zajęć z historii i społeczeństwa klasa 4 Ta wzięła udział w warsztatach organizowanych przez bialskie Multicentrum, których tematyką było zjawisko HIPSTERSTWA.
W ramach Młodzieżowego Uniwersytetu Zawodowego, projektu którego celem jest szerzenie i promocja zdrowego żywienia oraz zawodów gastronomicznych odbyły się trzy spotkania. Zajęcia są organizowane przez nauczycieli przedmiotów gastronomicznych i są skierowane do uczniów Gimnazjum z naszego regionu. Projekt jest organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Dariusza Stefaniuka oraz wspierany przez producentów żywności z naszego regionu.
Dnia 17 marca, klasa 2 Tm wzięła udział w zajęciach praktycznych zorganizowanych w hotelu Capitol w Białej Podlaskiej. Podczas wizyty młodzież zapoznała się z działalnością hotelu, organizacją pracy w recepcji i restauracji hotelowej oraz zasadami pracy housekeepingu.
14 marca, podczas Dnia przedmiotów gastronomicznych na 6 i 7 godzinie lekcyjnej odbył się konkurs wiedzy gastronomicznej utrzymany w konwencji programu 1 z 10. Był on adresowany do uczniów klas drugich uczących się w zawodach nie gastronomicznych. W turnieju wzięło udział 10 uczennic z klas: 2a, 2b, 2k, 2l i 2s.
19 marca rozegrano XIII Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 51 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego, łukowskiego i siedleckiego, startujących w dziewięciu kategoriach wagowych.
W marcu w naszej szkole zostały przeprowadzone pokazy sztuk walki w ramach projektu „Zawalcz o swoje bezpieczeństwo - samoobrona" realizowanego jako część projektu „Zwolnieni z teorii”. Zajęcia zostały zorganizowane przez grupę uczniów z klas 2B i 2L w składzie: Jolanta Kostyra, Magda Wiktorczuk, Aleksandra Kulawczuk, Aleksandra Stoma oraz Kamil Tatus.
Strona 165 z 225