- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 2022
Dnia 12 listopada w internacie gościłyśmy przedstawicielki firmy kosmetycznej AVON p. Beatę Sorbian i p. Bożenę Sawczuk.
W programie spotkania:
- porady kosmetyczne
- pokaz makijażu
- demonstracja i testowanie produktów
- pomoc w doborze kosmetyków
- spa dłoni.
Wychowanki otrzymały bezpłatne próbki kosmetyczne i drobne upominki. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i przebiegało w miłej atmosferze. Pokaz kosmetyczny zorganizowała p. Wioletta Kozakiewicz.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 2075
5 listopada w naszym internacie odbyły się zajęcia fitness. Były one pierwszymi z cyklu, kolejne będą miały miejsce w każdy czwartek. Zajęcia prowadzi profesjonalna trenerka fitness p. Beata Tomczyk. W wesołej, pełnej energii atmosferze rozpoczynamy wzmacnianie naszych ciał, budowanie kondycji i hartowanie ducha. Koordynatorem i organizatorem zajęć jest P. Anna Matusiewicz.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 1759
Dnia 3 listopada 2015r. w internacie odbyła się próbna ewakuacja. Miała ona na celu zapoznanie wychowanek z zasadami prawidłowego postępowania w przypadku zagrożenia pożarowego. Ewakuacja przebiegła sprawnie. Młodzież mogła w praktyce wykorzystać znajomość przepisów p.poż.
Próna ewakuacja przebiegała pod nadzorem wychowawców internatu: K. Kulhawczuk, W. Migasiuk, A. Przywuskiej.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 1766
Dnia 13.X. 2015r. Samorząd Internatu i pozostałe nasze wychowanki zorganizowały nauczycielom wychowawcom niespodziankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Oprócz najserdeczniejszych życzeń wychowawcy otrzymali kwiaty i drobne upominki.
- Szczegóły
- Autor: Internat ZSZ nr 1
- Odsłon: 2570
Dnia 6.10.2015 r. miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Liczna grupa dziewcząt została włączona w poczet mieszkanek internatu. Starsze koleżanki zgotowały im pełne wyzwań, a tym samym pełne humoru otrzęsiny, które przebiegały w bardzo radosnej atmosferze. Świeżo upieczone mieszkanki z uśmiechem na twarzach wkroczyły w społeczność internacką. Otrzęsiny przygotował Samorząd Internatu i Sekcja kulturalna pod opieką wychowawców p. A. Matusiewicz i p. K. Kulhawczuk.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 1811
Dnia 16.IX.2015 r. grupa dziewcząt pod opieką p. Wiesławy Migasiuk odwiedziła Bialskie Centrum Kultury, gdzie w Galerii I Piętro Strefa Sztuki obejrzały VII DOROCZNĄ WYSTAWĘ FOTOKLUBU PODLASKIEGO. Bardzo ciekawe fotografie o różnorodnej tematyce wszystkich zainteresowały.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 2350
Dnia 22 kwietnia 2015 roku grupa mieszkanek internatu odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej i obejrzała wystawę: „Piękne baśnie nie czekajcie tylko do nas przybywajcie”.
Dzięki wystawie dziewczęta przypomniały sobie, że w baśniach można znaleźć ważne życiowe przesłanie i bohaterów o cechach, takich jak: wrażliwość, wytrwałość, pracowitość, prawdomówność, sprawiedliwość.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 3008
Dnia 17 grudnia w internacie odbyło się spotkanie wigilijne.
Dziewczęta z sekcji kulturalnej pod opieką M.Szczygielskiej przygotowały krótki montaż
słowno-muzyczny. Był opłatek, życzenia i wspólne kolędowanie.
Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim - tradycyjnie nakryty stół, pyszne wigilijne potrawy,
kolędy i wspólne rozmowy wywołały wzruszenie i refleksję.
- Szczegóły
- Autor: Wioletta Kozakiewicz
- Odsłon: 2194
Dnia 28 listopada wychowanki internatu brały udział w SPOTKANIU ANDRZEJKOWYM
w Przedszkolu Samorządowym nr.13 w Białej Podlaskiej.
Młodzież przygotowała wróżby i zabawy, które wprowadziły "małych" uczestników w niesamowitą andrzejkową atmosferę.
Mile spędzony czas w gronie młodszych kolegów na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanek.
- Szczegóły
- Autor: Wioletta Kozakiewicz
- Odsłon: 2405
Dnia 28.10 grupa dziewcząt pod opieką W. Migasiuk odwiedziła Bialskie Centrum Kultury.
Tam w Galerii I piętro - strefa sztuki dziewczęta obejrzały poplenerową wystawę fotografii prezentującą uroki gminy Zalesie.
- Szczegóły
- Autor: Wioletta Kozakiewicz
- Odsłon: 2083
Dnia 27 listopada w internacie zostały zorganizowane Andrzejki. Był to wieczór ciekawych wróżb i zabaw, które wprowadziły dziewczęta w dobry nastrój. Wychowankom czas upłynął w bardzo miłej atmosferze.
Wieczór zorganizowała Sekcja Kulturalna pod opieką M. Szczygielskiej.
- Szczegóły
- Autor: Wioletta Kozakiewicz
- Odsłon: 2221
Dnia 18 listopada dziewczęta pod opieką wychowawców W.Kozakiewicz, K.Kulhawczuk, M.Szczygielskiej wyszły do kina na zabawną, romantyczną komedię pt. "DZIEŃ DOBRY KOCHAM CIĘ".
Wyjście zostało zorganizowane przez Samorząd Internatu.
- Szczegóły
- Autor: Wioletta Kozakiewicz
- Odsłon: 3015
Dnia 29 września 2014 r. w naszym internacie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.
Aby zostać pełnoprawną mieszkanką internatu dziewczęta musiały przejść szereg różnych konkurencji, którym towarzyszyły radość, śmiech i wspólna zabawa.
Na koniec wychowanki złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Imprezę przygotował Samorząd Internatu pod opieką Wioletty Kozakiewicz.
- Szczegóły
- Autor: Wioletta Kozakiewicz
- Odsłon: 9620
W dniach 16 i 23 września w internacie odbyły się spotkania młodzieży z księdzem Sławomirem Szypulskim, na których podzielił się swoimi refleksjami z pieszej pielgrzymki do Rzymu.
Pielgrzymował sam w dniach 14.07-27.08.2014r. W bardzo ciekawy sposób opowiadał o przebiegu pielgrzymki, a prezentowane zdjęcia wszystkich zachwyciły.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 2253
Dnia 29.04.2014r. wychowanki pod opieką p. Marty Szczygielskiej przygotowały montaż słowno-muzyczny z okazji kanonizacji Jana Pawła II. Spotkanie zorganizowała sekcja kulturalna.
- Szczegóły
- Autor: Super User
- Odsłon: 2198
Dnia 28.04.2014r. grupa dziewcząt pod opieką p. Wiesławy Migasiuk spędziła popołudnie na obcowaniu ze sztuką. Młodzież udała się do Galerii Podlaskiej gdzie obejrzała wystawę graffiti Grzegorza Puczka i wystawę malarstwa Doroty Kulickiej "Bieguny zdziwienia".



