Turniej siłowy w wyciskaniu sztangi
19 marca rozegrano XIII Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 51 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego, łukowskiego i siedleckiego, startujących w dziewięciu kategoriach wagowych.
- Szczegóły
- Autor: Wiesław Kamecki
Piłka siatkowa w pierwszy dzień wiosny
Witamy wiosnę na sportowo.
Turniej piłki siatkowej w pierwszy dzień wiosny to alternatywa dla wagarowiczów. W dniu 21.03.2016 r. rozegraliśmy kolejną VI edycję tej gry zespołowej. Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn w tym drużyna dziewcząt. Zwycięzca w tym roku nie dał szans swoim rywalom i nie oddał pucharu, który wywalczył rok wcześniej. Liderzy turnieju to uczniowie z klasy II B za nimi uplasowali się maturzyści z klasy IV H i rówieśnicy z II L zajmując trzecie miejsce. Uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy a liderzy mają zaszczyt dzierżyć tytuł mistrza szkoły przez następny rok, trzymając puchar dyrektora szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej imprezy sportowej i zapraszamy za rok.
Turniej zorganizowali: Michał Kwiecień i Michał Aleksandrowicz
- Szczegóły
- Autor: Michał Aleksandrowicz
Tenis stołowy
Komunikat z rozegranych Mistrzostw ZSZ Nr 1 w Białej Podlaskiej
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w dniu 07.03.2016r.
- Szczegóły
- Autor: Marek Zagajski
Piłka siatkowa
VI SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY ZSZ NR 1 w BIAŁAJ PODLASKIEJ
ROK SZKOLNY 2016r.
ZAPRASZAMY
Turniej zaplanowano na 21 - 22 marca 2016r. Zgłoszenia do turneju przyjmowane są do 18 marca 2016r. u nauczycieli wychowania fizycznego: Michała Aleksandrowicza i Michała Kwietnia.
- Szczegóły
- Autor: Michał Aleksandrowicz
III miejsce w siatkówce dziewcząt
29 lutego siatkarki z naszej szkoły wywalczyły III miejsce w finale miasta w piłce siatkowej. Dzięki wysiłkowi i współpracy utrzymały miejsce na podium z poprzedniego roku.
- Szczegóły
- Autor: Agnieszka Dziewulak
Tenis stołowy
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
7 MARCA 2016r. od godziny 14.00
Zapisy w dniu zawodów od 13.40 w auli szkolnej.
Nagrody:
- puchary i nagrody rzeczowe za miejsca I – III,
- dyplomy za miejsca I – VIII,
Obowiązuje strój i obuwie sportowe !!!
Organizator: Marek Zagajski
- Szczegóły
- Autor: Marek Zagajski
Siatkówka chłopców
Finał Miasta Biała Podlaska w Siatkówce Chłopców Licealiada.
Finał przeprowadzono w dniu 12 lutego 2016 r. w hali IV LO w Białej Podlaskiej. Rozegraliśmy dwa mecze. Pierwszy mecz w tym dniu rozegraliśmy z I LO był to mecz zwycięski 2-1. Mecz o pierwsze miejsce rozegraliśmy z III LO i tu ustąpiliśmy im pierwszego miejsca na podium. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w Białej Podlaskiej.
- Szczegóły
- Autor: Michał Aleksandrowicz
Pingpongiści z sukcesami
Kolejne sukcesy naszych pingpongistów.
Bardzo dużym sukcesem reprezentantów naszej szkoły zakończył się Finał Rejonowy w drużynowym tenisie stołowym, który odbył się w dniu 28.01.2016r.
Drużyna chłopców w składzie: Paweł Nazaruk (4L) i Piotr Woszczyk (3H) zajęła I miejsce uzyskując awans do finału wojewódzkiego. Dziewczęta natomiast grając w składzie: Paulina Antyborzec (1M), Patrycja Antyborzec (3S) i Kamila Olichwirowicz (3K) były bardzo bliskie tego awansu i uplasowały się na III pozycji.
- Szczegóły
- Autor: Marek Zagajski
Siatkówka chłopców
W dniu 02.02.2016r przeprowadzono eliminacje w piłce siatkowej chłopców. Graliśmy w III LO w Białej Podlaskiej. W naszej grupie byli rozstawieni siatkarze z: III LO, II LO, ZDZ i nasza reprezentacja. Wybrano system gier każdy z każdym. Spotkania rozgrywano do dwóch wygranych setów. Po eliminacjach w tej grupie awansowaliśmy do dalszych rozgrywek.
- Szczegóły
- Autor: Michał Aleksandrowicz













