Ten bieg nie mógłby się odbyć bez nas - Biała Biega
„Najpiękniejszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla innych, jest dać im nadzieję”
5 maja o godzinie 17.00 w Parku Radziwiłła odbył się charytatywny bieg „Blue Run - III Bieg Świadomości Autyzmu” na rzecz dzieci ze spektrum autyzmu zorganizowany przez Wspólny Świat. Bieg, który przejdzie do historii jako wyjątkowy ze względu na rekordową frekwencję, ale też szczytny cel. Zawodnicy rywalizowali w kategorii bieg , trasa miała długość 1 km., a wszystko odbywało się w malowniczym Parku Radziwiłła. Wydarzenie odbywało się w duchu dobrej zabawy i solidarności. Ten bieg nie mógł odbyć się bez ogromnego zaangażowania wielu wspaniałych ludzi, w tym też młodzieży z naszej szkoły uhonorowanej medalami.















